• Zapraszamy wszystkie dzieci na smaczne domowe obiady w roku szkolnym 2022/2023.

• Szanowni Rodzice,
          Uprzejmie informujemy, że obiady gotuje doświadczony personel, na miejscu, w szkolnej kuchni, według receptur po zmianie ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia.

Zamawianie i płatność za posiłki odbywa się online (Instrukcja_pelna_SP4_22_23.pdf).

Płatności prosimy uiszczać do 10 dnia każdego miesiąca.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt z ajentem : 608 083 935

CENA OBIADÓW ZA STYCZEŃ :

PEŁNY OBIAD     15 zł  x  21 dni =   315 zł

TYLKO  ZUPA         4 zł x  21 dni =     84 zł

TYLKO II DANIE   14 zł x  21 dni  =  294 zł

• 23. - 29. styczeń

• Po23. 01.
      • Barszcz biały z ziemniakami
        Gyros z kurczaka z ryżem, surówka z warzyw
      • Wt24. 01.
      • Krem z marchewki
        Kotlet z drobiu, ziemniaki, surówka colesław
      • Śr25. 01.
      • Kapuśniak z ziemniakami
        Pierogi leniwe z masłem i owocami-ZMIANA : MAKARON Z SEREM I TRUSKAWKAMI
      • Cz26. 01.
      • Zupa z zielonym groszkiem
        Kotlet schabowy, ziemniaki, buraczki
      • Pt27. 01.
      • Zupa pomidorowa
        Mintaj w panierce, ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty
      • So28. 01.
      • Nieczynna
      • Ni29. 01.
      • Nieczynna
    • REŻIM SANITARNY OBOWIĄZUJĄCY PODCZAS PRZYGOTOWYWANIA I WYDAWANIA POSIŁKÓW W SZKOLE POSTAWOWEJ NR 4 W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

1. Wprowadzamy zasady szczególnej ostrożności dotyczące zabezpieczenia pracowników:
      a) zapewniamy środki ochrony osobistej,
      b) odstęp społeczny 1,5 m.
      2. Zwracamy szczególną uwagę na utrzymanie wysokiej higieny stanowisk pracy, opakowań produktów, sprzętu kuchennego, naczyń stołowych i sztućców, a także higieny osobistej.
      3. Osoba odpowiedzialna za wydawanie uczniom posiłków zobowiązana jest do przeprowadzenia uprzedniej dezynfekcji powierzchni, na której spożywany jest posiłek, a także sprzętów służących dzieciom do jego spożycia.
      4. Po każdej grupie spożywającej posiłek wietrzymy salę, czyścimy blaty stołów i dezynfekujemy.
      5. Naczynia i sztućce myjemy w zmywarce z dodatkiem detergentów w temperaturze min. 60oC.
      6. Obiady są wydawane zgodnie z grafikiem.

Opracowano na podstawie wytycznych MEN, GIS, MZ oraz wytycznych Biura Edukacji m.st. Warszawy.