•    Zajęcia pozalekcyjne - rok szkolny 2022/2023 – I półrocze

      /zajęcia odbywają się co 2 tygodnie/

         

      IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA

      RODZAJ ZAJĘĆ /nazwa/

      DZIEŃ TYGODNIA

       CZAS

      Adamus Mariola

      Przygotowanie do olimpiad i konkursów matematycznych

      czwartek

      15:30 - 17:00

      Antonowicz Joanna

      Zajęcia rozwijające zainteresowania czytelnicze

      poniedziałek

      12:45 - 13:30

      Bąk Urszula

      Kółko matematyczne

      czwartek

      7:15 – 8:00

      Bednarska Ilona

      Koło programistyczne

      czwartek

      16:30 - 17:15

      Cajzer Artur

      Koło historyczne

      czwartek

      17:10 - 17:55

      Chmielińska Agata

      Zabawy ortograficzne – zajęcia utrwalające z zakresu ortografii

      wtorek

      11:50 - 12:35

      Zajęcia artystyczne – „Mały artysta”

       

      środa

      12:45 - 13:30

      13:45 - 14:30

      Cieśla Eliza

      Zajęcia ogólnorozwojowe: gry i zabawy dydaktyczne

      piątek

      7:00 - 8:00

      Cisek Karolina

      Zajęcia ogólnorozwojowe: gry i zabawy dydaktyczne

      czwartek

      7:00 - 8:00

      Cygan Agata

      Zajęcia ogólnorozwojowe: gry i zabawy dydaktyczne

      wtorek

      7:00 - 8:00

      Deca Edyta

      Zajęcia wyrównujące braki z matematyki

      poniedziałek

      15:30 - 16:15

      Dygas Katarzyna

      Robotyka

      środa

      9:40 - 10:35

      Dziuban Anna

      Warsztaty dziennikarskie „Próba mikrofonu”

      czwartek

      14:40 – 15:25

      Gruszka Piotr

      Zajęcia sportowe - przygotowanie do WOM

      środa

      14:40 – 15:25

      Gutkowski Janusz          

      Kółko historyczne

      środa

      7:10 - 8:55

      Indra Anna

      Zajęcia sportowo - rekreacyjne

      wtorek

      18:00-19:30

      Jakubas Iwona

      Zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka angielskiego uczniów klas 8

      czwartek

      7:10 - 7:55

      Janikowska Daria

      Koło dziennikarskie - gazetka szkolna „Super 4”

      poniedziałek

      14:40 - 15:25

      Józwiak Sławomira      

      Zajęcia rozwijające i uzupełniające braki klasy

      wtorek

      10:45 - 11:30

      Kasprzak Katarzyna

      Przygotowanie do egzaminu klas z języka angielskiego uczniów klas 8

      poniedziałek

      15:30 - 16:15

      Kędracki Piotr

      Zajęcia sportowe - przygotowanie do WOM

      wtorek

      15:30 - 16:15

      Kmieć Kinga

      Zajęcia rozwijające - porozmawiajmy o emocjach

      piątek

      12:30 - 13:30

      Kolmus Alicja

      Koło biblijno - katechetyczne

      wtorek

      13:30 – 14:15

      Kołacińska Małgorzata

      Zajęcia muzyczne – „Z gitarą w tle”

      wtorek

      14:30 - 15:15

      15:15 - 16:00

      Zajęcia artystyczne – „Artystyczna przystań”

      środa

      14:30 - 15:15

      15:15-16:00

      Koło plastyczne

      środa

      16:00-16:45

      Kordalska Agnieszka

      Zajęcia plastyczno - techniczne

      środa

      10:00 - 11:00

      Kuśmierczyk - Szczygielska E. 

      Zajęcia relaksacyjne

      czwartek

      9:50 - 10:35

      Leszczyńska Karolina

      Zajęcia plastyczno - techniczne

      piątek

      7:15 - 8:00

      Leszczyńska Magdalena

      Rozwiązywanie problemów matematycznych

      piątek

      7:15 - 8:00

      Łućko Agnieszka

      Zajęcia rozwijające zainteresowania czytelnicze

      piątek

      15:00 – 15:45

      Miazga Dorota            

      Zajęcia rekreacyjno - sportowe dla dziewcząt

      poniedziałek

      12:45 - 13:30

      Mieleszczuk Małgorzata

      Łamigłówki mądrej główki

      wtorek

      10:30 - 11:30

      Miłkowska Anna

      Zajęcia matematyczno - przyrodnicze

      wtorek

      12:45 - 13:00

      Zajęcia szachowe

      poniedziałek

      11:45 – 12:30

      Zajęcia szachowe

      poniedziałek

      12:30 – 13:15

      Pacholec Wojciech

      Kółko chemiczne

      czwartek

      8:55 - 9:40

      Piesio Monika

      Zajęcia ogólnorozwojowe - gry i zabawy dydaktyczne

      środa

      7:00 - 8:00

      Piskorz Magdalena

      Zajęcia ogólnorozwojowe - gry i zabawy dydaktyczne

      środa

      7:00 - 8:00

      Poćwierz Monika

      Przygotowanie do egzaminu z języka angielskiego uczniów klas 8

      czwartek

      12:40 - 13:30

      Podpora Joanna

      Zajęcia plastyczno - techniczne

      czwartek

      16:00 - 17:00

      Pora Anna

      Zajęcia plastyczno - techniczne

      wtorek

      16:00 - 17:00

      Radzikowska Jolanta

      Zajęcia wyrównujące braki

      czwartek

      12:45 - 13:30

      Rzępała - Mańka Jolanta

      English Songs i tłumaczenie, wymowa, śpiewanie

      poniedziałek

      13:45 - 14:30

      Rzońca - Karaś Julia

      Zajęcia wyrównujące braki z matematyki

      piątek

      7:10 - 8:55

      s. Samsonowicz Małgorzata

      Mały Apostoł

      wtorek

      12:55 - 13:30

      Słaba Renata

      Zajęcia wyrównujące wiedzę

      poniedziałek

      11:45 – 12:30

      ks. Sobociński Paweł

      Koło Biblijne

      czwartek

      8:55 - 9:40

      Socha Sylwia

      Zajęcia wyrównujące wiedzę

      czwartek

      7:10 – 7:55

      Zajęcia szachowe

      środa

      14:40 - 15:25

      środa

      15:35 - 16:20

      Sosnowska Aleksandra

      Zajęcia artystyczne

      wtorek

      14:35 – 15:30

      Stankiewicz Aneta

      Zajęcia muzyczne

      wtorek

      9:00 - 10:00

      Stefańczyk Agata

      Zajęcia wyrównujące braki w nauce

      wtorek

      8:55 - 9:40

      Strzelczyk Magdalena

      Zajęcia ogólnorozwojowe, gry i zabawy dydaktyczne

      czwartek

      7:00 - 8:00

      Szczubełek Joanna

      Zajęcia wyrównujące braki z języka polskiego dla uczniów klas 8

      czwartek

      14:50 - 15:35

      Szymańska Edyta

      Zajęcia wyrównujące braki z  matematyki

      środa

      13:45 - 14:30

      Śniatkowska Monika

      Zabawy logopedyczne

      czwartek

      8:00 – 8:45

      Tkacz Karolina

      Zajęcia wyrównujące wiedzę

      czwartek

      7:10 - 7:55

      Więcek Agata

      Zajęcia wyrównujące braki z historii

      wtorek

      14.40 -15.25

      Wilk Agnieszka

      Zajęcia czytelnicze

      poniedziałek

      11:30 - 12:30

      Winter Wiesława

      Zajęcia z języka polskiego dla uczniów ukraińskich

      czwartek

      10:45 - 11:30

      Włoch Dominika

      Zajęcia umuzykalniające

      środa

      16:00 - 17:00

      Wojda - Kułak Sylwestra

      Koło biologiczne

      środa

      15:30 - 16:15

      Akademia Zdrowego Ucznia

      czwartek

      12:45 - 13:30

      Zagrajek Magdalena

      Koło turystyczne - dookoła świata

      czwartek

      14:50 – 15:35

      Zambroń Joanna

      Język filmu

      piątek

      14:40 - 15:25

      Zarzycka Iwona

      Zajęcia wyrównujące braki z języka polskiego

      poniedziałek

      15:30 - 16:15