• 2019/2020

• Troje uczniów zostało laureatami konkursów kuratoryjnych: Małgorzata Korecka i Marta Bilska konkursu polonistycznego oraz Bartosz Brożyna konkursu historycznego.

• Barbara Kędzior – uczennica klasy III – obroniła tytuł mistrzyni świata w akrobatyce powietrznej, Ibiza 2019. Basia miała wówczas dopiero 8 lat i na koncie dwa tytuły Mistrzyni Świata, dwa tytuły Mistrzyni Polski i brązowy medal Mistrzostw Europy.

• Z powodu pandemii koronawirusa w marcu zajęcia stacjonarne w szkole zostały zawieszone i nauczyciele zaczęli prowadzić kształcenie na odległość. Uczniowie z klas I-VIII do końca roku szkolnego nie powrócili do ławek szkolnych. Egzamin klas ósmych został przeniesiony z kwietnia na czerwiec.

•

•

• W roku szkolnym 2019 / 2020 wykonano ważne i potrzebne dla naszych uczniów inwestycje – poddano renowacji boisko do gry w piłkę nożną oraz wykonano nową nawierzchnię boiska do gry w piłkę siatkową i w koszykówkę. Jest ono teraz nowoczesne i wielofunkcyjne,
         czym świadczy dodatkowe wyposażenie sportowe. Obiekt składa się z nowej, wytrzymałej i bezpiecznej dla użytkowników nawierzchni poliuretanowej oraz nowych koszy i siatki do gry z możliwością regulowania wysokości. Ponadto, boisko zostało uzupełnione
        o elementy małej architektury - chodniki, ławki i pokrywę skoczni do skoku w dal.

• Szkole przyznano odznakę „Szkoła eTwinning”. Jest ona potwierdzeniem, że nasza placówka wyróżnia się w takich działaniach jak: praktyki cyfrowe, e-bezpieczeństwo, innowacyjne i kreatywne podejście do nauczania, propagowanie nieustannego rozwoju zawodowego kadry szkolnej, propagowanie uczenia się opartego na współpracy wśród nauczycieli i uczniów.

• W XV Olimpiada Matematyczna Juniorów Wojciech Zieliński uzyskał tytuł finalisty z wyróżnieniem III stopnia.

• W  LIII Warszawska Olimpiada Młodzieży szkoła zajęła III miejsce w mini koszykówce dziewcząt – kategoria Dzieci,  – I miejsce
        w koszykówce dziewcząt – kategoria Młodzież oraz II miejsce w piłce siatkowej chłopców – kategoria Dzieci.