26 czerwca w Szkole Podstawowej nr 4 im. Władysława Broniewskiego w Warszawie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego uczniów klas VII i VIII. W wydarzeniu uczestniczyli: Burmistrz Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy Bogdan Olesiński, radny Rady Dzielnicy Ursus Wiesław Krzemień, dyrektor szkoły Ewa Gerełło, wicedyrektorzy Ewa Koszowska, Katarzyna Krauschar i Janusz Gutkowski oraz przewodnicząca Rady Rodziców Agata Zwolińska.
Podczas uroczystości wręczono Nagrody Burmistrza Dzielnicy Ursus, Nagrody Najlepszych Absolwentów, Wyróżnienia Dyrektora Szkoły oraz Nagrodę Rady Rodziców. Uhonorowano uczniów, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce, aktywnie uczestniczyli w życiu szkoły oraz rozwijali swoje talenty i zainteresowania.
Część artystyczną ósmoklasiści rozpoczęli tradycyjnym polonezem, który wzbudził wiele emocji i został nagrodzony gromkimi brawami. W swoich wystąpieniach uczniowie podsumowali lata spędzone w murach szkoły, dziękując nauczycielom, wychowawcom, pracownikom szkoły i rodzicom za wsparcie, życzliwość oraz wspólnie spędzony czas. Siódmoklasiści pożegnali absolwentów, wręczając im symboliczne słoneczniki, pamiątkowe medale z logo szkoły. Był to piękny gest podkreślający więź między uczniami i pamięć o wspólnie spędzonych latach. Na zakończenie wszyscy absolwenci zaśpiewali wspólną piosenkę. Wzruszający występ stał się wyjątkowym zwieńczeniem uroczystości i dla wielu uczestników był momentem pełnym refleksji, wspomnień, przy którym niejednej osobie zakręciła się łza w oku. Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia w nowych szkołach, realizacji marzeń oraz wielu sukcesów na kolejnych etapach edukacji. Niech czas spędzony w Szkole Podstawowej nr 4 pozostanie dla Was źródłem pięknych wspomnień i inspiracją do dalszego rozwoju.