• Działania przygotowawcze

• Podcast - odcinek 1.

Dlaczego warto czytać książki? Rozmawiają Ula Wilamowska z kl. 7a i Ala Stępień z kl. 6a

• Podcast - odcinek 2.

Zapraszamy do odsłuchania odc. 2. zrealizowanego przez uczniów zaangażowanych w projekt Erasmus+ "The Key to reading".

Tematem dzisiejszego odcinka jest "Książka, która zmieniła moje życie".

Rozmawiają Bruno Jaworski kl. 7a oraz Szymon Włodarski z kl. 6a.

• Podcast - Odcinek 3.

Zapraszamy do wysłuchania 3. odcinka podcastu realizowanego przez naszych uczniów w ramach projektu Erasmus+ "The key to reading".

Rozmawiają Marcin Dek kl. 6b i Borys Lewandowski kl. 7a w odcinku pt. "Moja ulubiona książka".

• Podcast - Odcinek 4.

Zapraszamy do odsłuchania odc. 4. zrealizowanego przez uczniów zaangażowanych w projekt Erasmus+ "The Key to reading". Z gościem, historykiem p. Arturem Cajzerem rozmawiają Maria Hajto i Mikołaj Gębski, uczniowie klasy 7a.

Tematem dzisiejszego odcinka jest "Konstytucja 3 maja - co każdy Polak powinien o niej wiedzieć?

• Podcast - Odcinek 5.

Tym razem w kolejnym, już 5. odcinku podcastu w ramach programu Erasmus+ Mikołaj Trzeciak z kl. 6d i Ignacy Witczak z kl. 7b zastanawiali się "Po co mam Konstytucja? Co by było, gdyby nigdy jej nie uchwalono?

Zapraszamy do wysłuchania podcastu.

• ​​​​​Podcast - Odcinek 6.

Zachęcamy do wysłuchania już ostatniego odcinka podcastu pt. "Książki, które czyta SP4" relizowanego przez uczniów naszej szkoły w ramach programu Erasmus+ "The Key to Reading".

Rozmawiają Nikola Nowak z kl. 7a, Tuong Vi Nguyen z kl. 6b oraz Robert Wojtczuk z kl. 6d oraz gościnnie: p. Joanna Zambroń, polonistka i opiekunka SU oraz Lena Trubacz, uczennica kl. 8b.